Категорії

Top sellers

Список продуктов по производителям Diamond

Diamond® була заснована в 1908 році в Дулут, штат Міннесота, США ковалем Отто Суонстром. Компанія була унікальною, тому що це не тільки масові випуски інноваційних запатентованих підков, а й ряд спеціалізованих інструментів для ковалів.

Diamond® була заснована в 1908 році в Дулут, штат Міннесота, США ковалем Отто Суонстром. Компанія була унікальною, тому що це не тільки масові випуски інноваційних запатентованих підков, а й ряд спеціалізованих інструментів для ковалів. Пізніше були додані нігті Diamond® підкови, в результаті чого було створено універсальний бренд для ковалів.


Diamond® є підрозділом Королівської фабрики підков Kerckhaert, найбільшого незалежного виробника підков в світі. Як сімейна компанія з 1906 року, Kerckhaert ділиться спадщиною і досвідом Diamond. Лінійка продуктів Diamond® дуже добре поєднується з провідними європейськими проектами, а бачення і досвід Kerckhaert принесли нові можливості для Diamond®.


Підкови Diamond® і Kerckhaert цвяхи і інструменти для ковалів поширюються по всьому світу через глобальну дистриб'юторську мережу і спеціалізованих дилерів в 77 країнах.

Еще
Showing 1 - 14 of 14 items
Showing 1 - 14 of 14 items

QR код

Недавно просмотренные

No products

Menu

Сравнить 0