Вуздечка анатомічна " Foramen Free"

28000048

New product

Вуздечка анатомічна для коня Foramen Free від Harry's Horse

Больше деталей

115,00 €

2 Items
Warning: Last items in stock!

- +

 
More info

Вуздечка MM Foramen Free була розроблена голландським кінним стоматологом Марселем Міхільсеном. Вуздечка і, зокрема, конструкція капсуля сприяє меншому зносу корінних зубів нижньої і верхньої щелепи.

Спеціально розроблений капсуль вуздечки Foramen Free має два анатомічних поглиблення внизу, де відсутня підкладка, щоб створити простір для безперешкодного вільного функціонування і проходження нервів і кровоносних судин, які знаходяться в цьому місці. Завдяки цим анатомічним заглибинах, капсуль може бути згодом закріплений, в результаті чого трензель перед корінними зубами залишається на тих шарах, де він повинен бути, а нерви і вени можуть забезпечувати вільну циркуляцію крові. Це запобігає зносу корінних зубів і сприяє хорошому самопочуттю коня і безпеки вершника. Коли трензель виявляється між корінними зубами коні через ослаблений капсуля, вершник втрачає контроль над конем.

Вуздечка Foramen Free схвалена KNHS. Капсуль був відзначений FEI як «дуже доброзичливий до коней» і схвалений для використання на всіх змаганнях FEI.

Потиличний також особливий, має анатомічну форму і має м'яку підкладку. Оснащений підвісним налобником. Це сприяє зниженню тиску на вуха коня. Потаємні застібки на щоках і поводах.

Вуздечка включає в себе поводи з тесьми.

Без трензеля.

30 інших товарів в цій категорії:

QR код

Недавно просмотренные

Menu

Сравнить 0