Електроліт "Electro Salts" 1кг

E16.1

New product

Електроліт для коня для відновлення втрат мікроелементів Electro Salts від NAF 5 Stars

Больше деталей

35,00 €

2 Items
Warning: Last items in stock!

- +

Brand: NAF

 
More info

Коли коні працюють, особливо під час спекотної погоди, вони регулюють температуру свого тіла за допомогою процесу виділення поту. При потовиділенні втрачається не тільки рідина, а й важливі солі тіла: натрій, калій, хлор і магній. Якщо не заповнити запаси цих солей тіла (електролітів), то це може привести до втоми, пошкодження м'язової, кісткової і хрящової тканини.

Electro Salts - це збалансоване поєднання основних солей плазми крові (натрій, калій, хлор і магній) у поєднанні з декстрозой для ефективного їх засвоєння організмом.

Electro Salts потрібно давати коня після будь-якої важкої роботи або регулярно в періоди роботи при жаркій погоді. Можна додавати в воду або в корм. Важливо пам'ятати, що при прийомі електролітів у коня завжди повинен бути вільний доступ до питної води.

Рекомендації по годівлі:
Згодовувати працюючим коням, щоб відновити втрату солей, яка відбувається під час важких тренувань і в жарку погоду.

Коні для використання під час змагань (1-3 дні) 60 г в день, 6 мірних ложок в день. Робота 30 г в день, 3 мірних ложки в день

Поні для використання під час змагань (1-3 дні), 40 г в день, 4 мірних ложки в день. Робота 20 г в день, 2 мірних ложки в день.

Період пікового навантаження (Пробіжи / Триборстві) 2 мірні ложки (20 г) на 100 кг ваги коня в день або 1 мірна ложка (10г) на 5 літрів води.

Найкраще розчинити підгодівлю в теплій воді і дати коню випити.

Також можна добовлять в корм. Свіжа, чиста питна вода повинна бути завжди доступна. NAF рекомендує, щоб у вашого коня завжди був доступ до Гімалайської солі NAF, щоб забезпечити її щоденні потреби в солі.

Одна 10 мл ложка містить приблизно 10 г. 1-кгілограммовой банки при витрачанні по 30 г в день вистачить приблизно на 33 дня.

Зберігати в прохолодному, сухому місці. Закривати кришкою після використання. Додатковий дієтичний корм тільки для коней.

склад
Хлор натрію, хлору калію, карбонат магнію, Лактат кальцію, Ріпакова олія, декстроза.
харчовий аналіз
Натрій 204.400 mg / kg
Магній 19.400 mg / kg
Калій 162.000 mg / kg
Кальцій 5.040 mg / kg
Хлор 472.000 mg / kg
Глюкоза 20.000 mg / kg

18 інших товарів в цій категорії:

QR код

Недавно просмотренные

Menu

Сравнить 0