Добавка "Buteless Super Strenght" 500г

268A-U

New product

Добавка для м'язів і суглобів коня Buteless Super Strenght вiд Equine America. 500г.

Больше деталей

30,00 €

2 Items
Warning: Last items in stock!

- +

 
More info

По мірi старіння коня, суглоби і м'язи тварини виявляють ознаки зносу, що негативно позначається на загальному комфорті і рухливості.

Buteless Original - приємна на смак суміш з ключових інгредієнтів і поживних речовин, які, як доведено, підтримують рухливість і забезпечують комфорт суглобам і м'язам у всіх коней і поні.Ключові інгредієнти:
Босвеллия - містить антиоксиданти та інші важливі фітохімічні речовини для підтримання здоров'я і комфорту суглобів, має протизапальну дію.
Лікувальні властивості босвелії використовуються в наступних випадках: при захворюваннях суглобів - артритах, ревматизмі, остеохондрозі, при підвищених навантаженнях на опорно-руховий апарат,
зберігає рухливість суглобів і гнучкість м'язів, знімає болі і пухлини в суглобах, забезпечує живильну підтримку опорно-руховому апарату.
МСМ - являє собою біодоступний джерело сірки для підтримки і зміцнення структурної матриці хряща.
Куркума (з чорним перцем для поліпшення абсорбції) - забезпечує антиоксидантний підтримку.
Юкка - містить важливі фітохімічні речовини, звані поліфеноли, які є потужними антиоксидантами.
Вітаміни E і C - два найважливіших вітаміну-антиоксиданту, що допомагають захистити суглоби і м'язи від руйнівного впливу вільних радикалів.
Жирні кислоти омега-3 - з повножирного лляного насіння, допомагають підтримувати нормальний запальний відповідь, а також відіграють ключову роль в імунній системі і здоров'я шкіри і шерсті тварин.

Які переваги оригінального порошку Buteless?
Надає протівовосполітельнимі дію, підтримує рухливість, а також комфорт суглобів і м'язів (Boswellia, MSM, Yucca, Tumeric).

Антиоксидантний захист від руйнівної дії вільних радикалів (юка, вітаміни Е і С).
Забезпечує омега-3 жирними кислотами, підвищує імунітет, поліпшує загальний стан шкіри і вовни (повножирного лляне насіння).

З низьким вмістом цукру, підходить для коней і поні, схильних до ламинита.

Для коня 500 кг: 50 г в день.

Максимум 100 г в день.

18 інших товарів в цій категорії:

QR код

Недавно просмотренные

Menu

Сравнить 0